הילה גאון
0502020724 לתיאום פגישה >>

אודות

שמי הילה גאון אני בת 46 ואמא לאיתי. אני מעצבת אופנה מזה 20 שנהunnamed ושמלות כלה למעלה מעשור.

את שנות נעוריי עברתי בפריס. להתפעלותי הרבה, מהתרבות המתפרצת של העיר המדהימה הזו, היה חלק גדול בהתאהבותי בעולם היצירה, האומנות והאסתטיקה. לאחר מכן כשחזרתי לארץ והתאהבתי בעולם האופנה, התחלתי ללמוד עיצוב אופנה.

עם סיום לימודיי בביה"ס "שנקר", הגעתי לחברת האופנה "רנואר" בתור מעצבת ראשית של בגדי הנשים. התפקיד היה מאתגר ומרתק אך לאחר חמש שנים החלטתי שאני רוצה להקים את המקום שלי ולתת ביטוי לחלומות שלי בתחום העיצוב.

לאורך השנים שעבדתי ב"רנואר" הרבה מחברותיי התחתנו ואני ליוויתי רבות מהן בחיפושים עבור השמלה המיוחלת.

אחרי שעברנו על כל מעצבי שמלות הכלה, התחלנו לחפש גם בחנויות רגילות, וחשבנו אולי פשוט לקנות שמלה לבנה, לא שמלת כלה, אך גם פה לא מצאנו את הישועה.

השמלות נראו פשוטות מידי, לא מספיק חגיגיות, לא מספיק חד פעמיות. אמנם לא רצינו סינדרלה, אבל גם לא רצינו "לכלוכית".

בכל פעם שהיינו צריכות לצאת לחפש שמלות, היינו חייבות לקחת יום חופש מהעבודה, להתרוצץ ברחובות, לחפש חנייה וכפי שאמרתי ברוב החנויות מצאנו רק דבר אחד – תסכול.

בסופו של דבר מכיוון שלא מצאנו, אני זו שעיצבה עבורן את השמלה. אני הבנתי בדיוק מה הן רוצות, זה היה לי ממש ברור, ובעצם ככה הכל התחיל.

החלטתי שזה הייעוד שלי לפתוח סטודיו משלי לשמלות כלה. בחרתי דווקא בתחום הזה כי היה לי חשוב להתרחק כמה שיותר מהמקום התעשייתי והמסחרי כל כך לטובת עיצוב אישי וייחודי, שהכי רחוק מפס ייצור.

 

Click to call