החתונה של ענת ואייל

השמש נצנצה בעדינות על אדוות הגלים בים של יפו, מלווה את צעדיהם הקלילים של ענת ואייל כשהם מצטלמים ברחבי הנמל. ממש בעוד כמה רגעים יתחילו להגיע האורחים וההתרגשות בשיאה. לא רחוק משם, בבר יפואי ובאווירה שונה לגמרי, הם הכירו.ערב אחד, בביתם הקט, אייל החליט לעשות את הצעד. הוא קישט את הבית (ואת הכלב), הדליק נרות, פיזר פרחים.. או כמו שענת אומרת :"הכי נדוש וכיפי בעולם".היא אמרה כן! אייל וענת הם אנשים עסוקים מאד. הם החליטו להיעזר במפיקה מורן גולשטיין שארגנה להם את חתונת חלומותיהם. למרות שבחרו מקום לא קונבנציונלי לחתונה, מורן עשתה פלאים והם קיבלו בדיוק את מה שרצו, לא התפשרו על כלום.

'הצוק של באבאי' היא מסעדת דייגים נעימה. השקט שמאפיין את המקום נשבר בשעות הצהריים לטובת חתונה שמחה, מלאת אנרגיות וריקודים סוערים. חתונה מיוחדת במינה. חברים של ענת ואייל תארו את החתונה כמו פסטיבל: שילוב של חוץ (מינגלינג) ופנים (מסיבה מטורפת), ים ואוכל טוב.לענת לא היה מושג איזו שמלה היא רוצה. היא שוטטה עם אחותה בין מעצבות ותופרות עד שלבסוף הגיעה להילה גאון. ענת מספרת:לפני שהגעתי להילה לא ידעתי מה אני רוצה ומה יחמיא לי. לא התחברתי לעיצובים שראיתי. הרגשתי שהדברים חוזרים על עצמם. ואז, אצל הילה.. התאהבתי בבד של השמלה. היא הייתה הכי לא מתאימה לי בעולם במידות, אבל ממש התעקשתי על השמלה הזו.לא היה לי הרבה זמן להתעסק בחתונה ולמרות הלחץ בזמנים, בסוף הייתי ממש מרוצה. התופרת אולגה סופר חמודה! ברמה האישית היה לי ממש כיף לעבוד עם הילה.. היא ממש נחמדה ותקתקה הכל בצורה מעולה.והתוצאה.. מדהימה! טעם טוב של הכלה בשילוב היצירתיות והמקצועיות של הילה גאון יצרו את השמלה המושלמת ליום המושלם!

Anat-izbaroch2

Anat-izbaroch

Anat-Eizenbruch-(10)

Anat-Eizenbruch-(2)

Anat-Eizenbruch-(4)

Anat-Eizenbruch-(5)

Anat-Eizenbruch-(7)
שיהיה במזל טוב ולעוד הרבה שנים של זוגיות בלתי מתפשרת!

 טיפ לכלות עתידיות:

ארגון חתונה יכול להיות מלווה במלא לחצים ואולי אפילו קונפליקטים, אבל צריך כמה שאפשר לקחת בקלות ולעשות הכל בכיף ובאהבה. שיהיה כיף גם בתהליך.

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *