החתונה של עינב וג'קי

החתונה של עינב וג'קי


עינב התחתנה עם בן זוגה ג'קי, החתונה המרגשת התקיימה בשישי בצהריים, חתונה צבעונית מפתיעה ומלאת סטייל. שני בני הזוג מגיעים מעולם העיצוב, עינב למדה עיצוב תכשיטים וג'קי למד עיצוב תעשייתי, השניים נפגשו והתאהבו במהלך השנה השלישית בשנקר, בזמן שהיו בסטאז' בלונדון.

החתונה עוצבה מא' עד ת' תוך כדי הקפדה על הפרטים הקטנים, הזמנת החתונה שלהם, שעוצבה ביחד עם חברה טובה של עינב, נעשתה בחיתוך לייזר, הדבקות ולוגו ייחודי, אלמנטים מעוצבים כמו אותיות וחיתוכים שעוצבו במיוחד בסטודיו של ג'קי The paper cut factory, רשימת המוזמנים הוצגה בדרך מקורית מאוד- מתלה שעליו תלויות תמונות של כל מוזמן ומוזמן בכניסה לגן.

השמלה תוכננה עבור עינב בעיצוב אישי ע"פי קריטריונים שאפיינו את הפנטזיה שלה לשמלת חופתה. השמלה עוצבה בהשראת שמלה של דיור משנת 1954 שעומדת לראווה במוזיאון בלונדון.

השמלה תפורה מטול משי נקי שעבר צביעה ידנית על מנת ליצור את הגוון הורדרד המעושן. במחשוף center piece עשוי שילובים של אפליקציות מחומרים שונים בעבודת יד. גם הביטנה עשויה ממשי נקי.

הלוק שהתקבל היה נסיכותי ואצילי. בנוסף, שיערה של עינב נשזר בתסרוקת יפיפייה שמשלבת צמות עם תכשיט לשיער.

עם תכשיט לשיער.השמלה היא חלק מקולקציית 2015, ניתן לראות תמונות נוספות של עינב באתר.


 

צפייה-125 einav1einav צפייה-295 IMG_20140620_175019photo צפייה-180 18 צפייה-304 צפייה-414 צפייה-501 צפייה-1404photo einav ohana (13) einav ohana (20) צפייה-164 einav ohana (40)


 

 

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *