הילה גאון
0502020724 לתיאום פגישה >>

To collection 2016 click here

"להילה גאון יש יכולת מופלאה להשתמש בבדים כחומר ביד היוצר, תוך שהיא יוצרת דואטים ושילובים שונים אשר נראים כמו נוצרו זה עבור זה…"
"השילוב בין התחרות הצרפתיות לבין הטול יוצר חלק תחתון מתנפנף, רך ורומנטי – בעוד שהחלק העליון שמורכב משסעים עמוקים, עיבודי פרחים, חרוזים ואבנים – משדר לנו גלאם במיטבו ואפילו עם קורטוב דרמה…"
"בדיוק כמו האיזון המושלם בין השכבות, כך גם נוצר כאן האיזון בין שני העולמות, בין זה הפשוט והנשפך לבין זה שעמוס בפרטים בדיוק במידה הנכונה ובעל האפקט הדרמטי.." כלות אורבניות אפריל 2015

To collection 2015 click here

"… אם יש משהו שהילה גאון מצטיינת בו, זו היכולת ללכוד את הרוח הרומנטית של כל תקופה ולהביא אותה היישר לזמננו עם טאץ׳ עדכני. האינטרפטציה האישית שלה ורכישת הכבוד לעבר, ממגנטים אותנו בכל פעם מחדש, כאשר כל דגם מעורר בנו אסוציאציות שונות ומזכיר נשכחות. עיצוביה היפים שימשו לפני זמן קצר גם כשידוך המושלם להפקת השנה האזרחית החדשה שלנו, וסייעו לנו ליצור אווירה זוהרת, בדיוק כפי שרצינו. לכן, כשהתמונות מן הקולקציה החדשה יצאו לאור, ידענו שאנו חייבות לגלות מה יצא מבין ידיה הפעם, שכן חובבות אופנה אינן יודעות לדחות סיפוקים ! …" כלות אורבניות מרץ 2014

To collection 2014 click here

"… הילה גאון נחשבת לסוד שמור בברנז'ה שאליו מגיעות רק יודעות דבר, ולמרות שהיא כבר שבע שנים בעסקי הכלות היא עדיין לא נהפכה למסחרית ומשומשת. היא עושה זאת בזכות שימוש בחומרים שאינם בשימוש אצל רוב המעצבות המקומיות ופריטים שמחמיאים בלי להתאמץ. בנוסף, הבחירה המאוד מודעת שלה לא להתמקם ברחוב דיזינגוף נובעת מהרצון שלה שהלקוחות שיגיעו אליה, יודעות מה הן מחפשות ומה יש לה להציע. "
"הסגנון הרומנטי, הנשי והענוג הפך להיות הסגנון המזוהה עמה. כתב היד הברור של המעצבת הפך אותה ליעד חיקוי מועדף אצל מעצבים אחרים בעיר …"
כשמחפשים בגוגל "הילה גאון", הצירוף שעולה הוא "הילה גאון, מעצבת שמלות הכלה ששינתה את פני התחום בארץ .." אלכס בן יוסף ל "און לייף" פברואר 2013

To collection 2013 click here

"…המעצבת הותיקה מפתיעה בכל קולקציה מחדש עם שמלות ייחודיות, רכות ומעודנות. כל שמלה נעשית במחשבה ובקפידה ומעבירה תחושה של עכשוויות וצד וינטג'…"

מאיה קושניר לסלונה מאי 2012

"כל חרוז, תחרה, רקמה ובד נבחרים בקפידה על ידי המעצבת- מה שיוצר את המראה הקסום, האיכותי והחד פעמי שמאפיין את השמלות שלה לאורך הקולקציות האחרונות, ובא לידי ביטוי ביתר שאת בקולקציית 2012…"

נגה רוזנברג לנסיכות אורבניות מאי 2012

To collection 2012 click here

"…המעצבת, בוגרת שנקר, שכתב ידה חף מאבנים גדולות, מחוכים בלתי אפשריים ושאר נצנוצים, נמנית על חובבות סגנון הרטרו ומשיקה בימים אלו קולקציית קיץ חדשה המעניקה פרשנות נוספת למונח וינטג'…" ענת זוהר לנענע 10 מרץ 2011

To collection 2011 click here

" גאון- בדגמים שבהם רב הנסתר על הגלוי יש משהו אצילי , מתוחכם ולעיתים גם סקסי יותר. מחשופים סגורים ו/או תוספת שרוולים הופכים את השמלות לחגיגיות יותר ועשירות יותר…."

"הצצה בחלון הראווה של המעצבת הילה גאון מזכיר לנו למה כל כך חשוב להאמין במונוגמיה …."

"כל שמלה היא יצירה ייחודית בפני עצמה והסוד הוא מינון מדויק המבטיח שמירה על קו נקי, טבעי ולא מצועצע. החתן כידוע הוא רק התירוץ."

time out תל אביב – גליון – הכי טובים שיש דצמבר 2010

To collection 2010 click here

" בנות שימו לב זה הזמן לפצוח בחיפושים אינטנסיביים אחר חתן. פיק-אפ בר, אינטרנט, שידוך של דודה או כל אמצעי אחר הכל כשר,רק כדי לתפוס מהר בחור שיסכים לעמוד איתך מתחת לחופה כשאת לבושה בשמלה מהקולקציה החדשה של הילה גאון"

שני הררי ל " time out " תל אביב אפריל 2009

To collection 2009 click here

"במשך זמן רב נמנעו בהפגנתיות מנושא שמלות כלה. "מה לנו ולאותן קצפות?", הסברנו לכל מי שרק היה מוכן להקשיב, ששכבות טול ומחוכים חושפניים זה ממש לא הסטייל שלנו,

כך חיינו בשלווה, בלי שום פנטזיות על חתונה, עד שלפני שני חורפים הגיעה הילה גאון והרסה הכל.

הקטלוג שנחת על שולחננו היה אלגנטי, מעוצב ומלא בשמלות יפהפיות.." נרי אבידן סלע ל " עכבר העיר " תל אביב מאי 2008
גאון, לשעבר בוגרת ומורה ב"שנקר", משיקה זו השנה השלישית קולקצית שמלות כלה משובחת. עיצוביה של גאון מתאימים לכלות הסולדות
משבלוניות ומלאכותיות.. מעולם האיפוק לא נראה כל כך מלא הדר…." לימור תמיר MUST HAVE 2008

To collection 2008 click here

"… השמלות של הילה מעוצבות בקו מאופק ומוקפד, עשויות חומרים טבעיים, משי נקי לסוגיו, שחוברים לתפירה עילית ולמראה על- זמני…" העיר ירושלים, אוקטובר 2007

To collection 2007 click here

"לאחר חמש שנים של עיצוב ברשת 'רנואר' מנפיקה המעצבת הילה גאון, את אחד הליינים המובחרים ביותר לעונה באגף שמלות הכלה.

גאון, בוגרת ומורה ב'שנקר' …. "עיצוביה של גאון נעים בין מנמליזם להידור, ומתאימים לכלות הסולדות מן המראה המעושה והסטנדרטי. כתב ידה מסוגנן ביותר , שיקי ועדכני

או בקיצור כל מה שחסר בענף שמלות הכלה בארץ. מומלץ בחום." אלינור דביר ל"את" מאי 2006

To collection צנועות click here

"…לכלות דתיות יש מודעות אופנתית והן מתחברות ואוהבות את הקו העיצובי שלי,אך נתקלו בבעייתיות של מפתחים , מחשופים או שקיפות. הן ראו בקולקציות קודמות שלי דגמים שיכולים להיות מתורגמים לוריאציה צנועה יותר.
הכלות המסורתיות יודעות לשלב בין הצורך לשמור על צניעותן לבין רצונן ללבוש ביום חתונתן שמלה מעוצבת ואופנתית.
מלכתחילה סגנון השמלות שלי קרוב יותר למה שמחפשות כלות מסורתיות. חיבתי לדגמים צנועים מאפיינת את הקו שלי תמיד .
יש משהו אצילי מתוחכם ולפעמים אפילו סקסי יותר בעיני, בדגמים בהם רב הנסתר על הגלוי. הוספת שרוולים או צווארונים סגורים,מוסיפים לשמלה ומשדרגים אותה.."

Click to call